ISONEM® HYBRID

ISONEM® HYBRID

 

Izolácia a podlahový náter novej generácie

ISONEM HYBRID je izolácia a podlahový náter vytvorený najnovšou technológiou. Vzhľadom na charakter výrobku sa môže použiť samostatne namiesto mnohých izolácií a podlahových náterov. ISONEM HYBRID je jeden z najužitočnejších doposiaľ vyvinutých výrobkov, vďaka svojej veľmi rýchlo schnúcej vlastnosti, jednoduchosti nanášania, farebnému vzhľadu a možnosti nanášania na suché a aj vlhké povrchy. Tento produkt sa nepoškodí UV žiarením, slnečnými lúčmi, pešou a ani automobilovou premávkou. Vo vývojovej fáze tohto produktu sa analyzovali izolácie a podlahové nátery mnohých značiek a na základe pozorovania problémov, ťažkostí a nedostatkov týchto produktov našimi odborníkmi bol vytvorený ISONEM HYBRID, ktorý tieto problémy eliminuje. ISONEM HYBRID nahradí mnohé tieto produkty vďaka svojmu unikátnemu zloženiu a jednoduchej aplikácii.
MIESTA VYUŽITIA: Terasová a strešná izolácia, • Ozdobné bazény, • Vlhké priestory, kúpeľne a balkóny, • Chodníkové, parkovacie a záhradné podlahy, • Podlahy v parkovacích priestoroch, • Asfaltové cesty, • Továrenské a skladové podlahy, • Jazerá a cisterny, • Staré alebo problematické izolácie na nich (membrána, šindle, smola, asfalt, atď.).
FUNKCIE / VÝHODY:
• Nevyžaduje si ďalšie ochranné nátery, alebo betónové nátery,
• Rýchle schnutie (1 hodina),
• Netrhá sa, produkt sa neodlupuje z povrchu.
PROCES NANÁŠANIA: Príprava povrchu: Substrát musí byť čistý, zjednotený, suchý, bez prachu, oleja, mastnoty a iných uvoľnených alebo krehkých častíc. Povrchové chyby a prázdne plochy by sa mali opraviť použitím ISONEM MS MORTAR. Povrchy by mali byť vyčistené vodou a vysušené. Následne môže byť nanesený ISONEM HYBRID. Zaprášené povrchy by mali byť vopred natreté použitím ISONEM UNIVERSAL PRIMER na zvýšenie priľnavosti. ISONEM HYBRID by mal byť aplikovaný najskôr po 4 hodinách. POUŽITIE: ISONEM HYBRID pozostáva z dvoch komponentov. Prvý komponent je farebná, tekutá zmes pozostávajúca z akrylátového polyméru. Druhý komponent je prášková zmes vytvorená z práškového polyméru, hydraulického cementu a vytvrdzovadiel. Prelejte všetok obsah tekutej zmesi (6,5 kg) do veľkej nádoby, potom prilejte 1,5 litra vody a miešajte 2 minúty. Pomaly pridajte práškovú zmes (16,5 kg) a dôkladne zmiešajte pomocou 400-otáčkovej vŕtačky, až kým sa nedosiahne homogénna konzistencia bez hrudiek. Nechajte zmes saturovať 2 minúty. Natrite zmes na pripravený povrch dlhým štetcom, alebo valčekom v jednom smere. Väčšinou sa odporúčajú dva nátery. Druhý náter by sa mal aplikovať v opačnom smere, ako sa aplikoval prvý náter. Počas a po aplikácii, by mali byť povrchy chránené pred dažďom, vodou, mechanickými zaťaženiami a nárazmi po dobu 24 hodín.
SPOTREBA: 1 kg/m² nanesenie prvého náteru, 2 kg/m² nanesenie dvoch náterov.
BALENIE: Celková hmotnosť 23 kg – kombinácia komponentov v balení (6,5 kg tekutá horná časť + 16,5 kg prášková dolná časť).
FARBA: Dostupný vo farbách vzorkovníka pre Asphalt Paint – Hybrid.
SKLADOVANIE/ŽIVOTNOSŤ: 24 mesiacov od dátumu výroby, ak sú uložené poriadne uzavretých, nepoškodených a pôvodných utesnených
nádobách, pri teplotách od +5°C do +35°C v suchých priestranstvách. Chráňte pred nadmernou teplotou a mrazom.